Pożyczki pozabankowe dostępne przez internet

W związku z tym że już któryś bank z rzędu odmówił mi udzielenia kredytu szukam jakiejś ciekawej i nie drogiej (jak na warunki pozabankowe) pożyczki pozabankowej z możliwością jej uzyskania przez internet. Poszukiwana kwota to 2000 zł a jeśli chodzi o termin spłaty to interesuje mnie wiele rożnych rozwiązań – przyjrzę się chętnie zarówno tym krótkoterminowym (np. na miesiąc) jak również tym umożliwiającym spłatę pożyczki na raty.

Szukając pożyczki pozabankowej z opcją uzyskania przez internet i przy tym nie dużej kwoty jak w powyższym przypadku, mamy do dyspozycji wiele ofert i firm udzielających tego rodzaju pożyczek. W tym przypadku możemy więc polecić zarówno firmy udzielające chwilówek ze spłatą w ciągu miesiąca jak również kilka propozycji ze spłatą długoterminową.

W przypadku internetowych chwilówek najkorzystniejsze koszty pożyczki uzyskamy w sytuacji kiedy całość pożyczonej kwoty spłacimy w terminie nie dłuższym niż 30 dni. Co prawda mamy możliwość wydłużenia terminu spłaty o kolejne 30 dni a następne kolejne i kolejne i w zasadzie tak w nieskończoność.. Jednak za każde takie przedłużenie musimy ponieść określoną opłatę która najczęściej nie jest mała, dlatego opcja taka pod względem kosztów pożyczki nie będzie dla nas korzystna.

Należy też wiedzieć że nie we wszystkich firmach udzielających chwilówek przez internet uzyskamy kwotę w wysokości 2000 zł. Taka kwota dostępna jest w zasadzie u większości firm chwilówkowych ale dopiero przy zaciąganiu kolejnej pożyczki a nie przy okazji pierwszej. Przykładowo w Vivus uzyskamy przy pierwszej chwilówce 1400 zł, w Netcredit do 1000 zł. Na nieco większe kwoty pożyczek będziemy mogli liczyć w Pandamoney czy Kredito24 ale tam kwota przyznanej pożyczki ustalana jest indywidualnie i uzależniona głównie od nasze oceny zdolności kredytowej czyli głównie od obecnie uzyskiwanych dochodów.

Jeśli zdecydujemy się na spłatę pożyczki na raty to jedną z korzystniejszych ofert uzyskamy w Asa Kredyt. Dokonując symulacji na początku października 2014 dla kwoty 2000 zł i okresu spłaty 12 miesięcy otrzymaliśmy całkowitą kwotę do spłaty w wysokości 2667,49 zł. Wszystkie formalności związane z pożyczką możemy dopełnić drogą internetową a umowa zostanie nam dostarczona za pośrednictwem kuriera. Pożyczka dostępna jest dla osób od 20 lat, posiadających udokumentowany dochód.

Nieco większy koszt pożyczki otrzymamy w firmie udzielającej również pożyczki pozabankowe przez internet – Takto Finanse. Dla podobnej jak w powyższym przykładzie pożyczki otrzymaliśmy ratę miesięczną w wysokości 274 zł co łącznie do spłaty daje 3288 zł. Jest to opcja nieco droższa ale bez wątpienia szybsza ponieważ pożyczkę w przypadku Takto możemy mieć na koncie w ciągu najbliższych 2 godzin od momentu złożenia wniosku przez internet. W pierwszej godzinie zostanie podjęta decyzja o przyznaniu nam pożyczki a w drugiej nastąpi zlecenie wykonania przelewu pożyczki o którą wnioskowaliśmy.

Szukając pożyczki pozabankowej przez internet mamy jeszcze szereg innych propozycji z których możemy skorzystać. Dużo łatwiej niż w banku uzyskamy pożyczkę społecznościową w takich serwisach jak choćby Kokos, tyle że tu również przy pierwszej pożyczce nie uzyskamy więcej niż 1000 zł.

Poza wspomnianymi Takto Finanse czy Asa Kredyt które specjalizują się w pożyczkach ratalnych, podobne oferty znajdziemy również w ofertach firm Zaimo, Incredit czy Zaplo jednak koszt pożyczek będzie tam nieco wyższy niż w wspomnianych firmach. Tu jednak czas oczekiwania na pożyczkę może się zmniejszyć nawet do kilkunastu minut za sprawą przyspieszonych procedur weryfikacji pożyczkobiorcy, które posiadają wspomniane firmy. Rekordzista przelał kwotę pożyczki w ciągu 14 minut jakie upłynęły od momentu złożenia wniosku online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *