Pożyczki bez stałej pracy

Czy można uzyskać gdzieś pożyczkę nie posiadając stałej pracy? Posiadam dochód opiekując się dzieckiem, czasami też sprzątając mieszkania. Chciałabym pożyczyć 500 zł którą mogłabym spłacić w ciągu 3 miesięcy. Nie posiadam żadnych zadłużeń, nie znajduje się w rejestrach dłużników, szukam firm które w takiej sytuacji jak moja udzielają pożyczek.

Jak wnioskujemy z tego zapytania wspomniane dochody nie są udokumentowane, więc może to stanowić problem w uzyskaniu pożyczki nawet tej pozabankowej. Posiadając nawet najniższy dochód dużo poniżej najniższej krajowej, ale udokumentowany moglibyśmy śmiało złożyć wniosek w Providencie i raczej bez większych przeszkód uzyskać potrzebne 500 zł.Tą opcję szczególnie polecamy ze względu że koszt pożyczki w opcji przelew Providenta będzie najniższy a ponadto firma wprowadziła w ostatnim czasie możliwość uzyskania pożyczki ze spłatą miesięczną, co do tej pory było nie możliwe.

Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie udokumentować naszych dochodów to pozostaje nam poszukanie wśród firm udzielających pożyczek internetowych wśród tych udzielających jej długoterminowo lub w postaci chwilówek. W tym ostatnim przypadku choć pożyczki są udzielane na okrs 30 dni to istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty o kolejne 30 dni a potem i następne 30 co da nam okres spłaty wynoszący 3 miesiące. Oczywiście w takiej sytuacji musimy się liczyć z wyższymi kosztami pożyczki.

Należy jednak wspomnieć że nie każda z tego typu firm udzieli nam pożyczki w sytuacji kiedy nie posiadamy stałej pracy i udokumentowanych dochodów. Niektóre z firm mogą tego wymagać, a w niektórych być może uda nam się uzyskać pożyczkę bez przesyłania dodatkowych dokumentów. Firmy udzielające pożyczek pozabankowych przez internet najczęściej nie wymagają poza podaniem danych z dowodu osobistego, wysyłania dodatkowych zaświadczeń czy dokumentów, dzięki czemu mamy większe szanse na uzyskanie pożyczki z tego źródła.

Jakie będą koszty takiej pożyczki w firmach pozabankowych. Różne, w zależności od tego w jakiej firmie złożymy wniosek. Dosyć niskie opłaty za udzielenie chwilówek wraz z przedłużeniem posiadają firmy Vivus czy Via SMS, spośród firm udzielających pożyczek długoterminowych możemy sprawdzić oferty Incredit, Zaimo czy Zaplo, które udzielą nam takiej pożyczki z okresem spłaty 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *