Pożyczka pozabankowa na 20 000 zł

Witam, zacznę od tego że znajduje się w nie najlepszej sytuacji finansowej i potrzebuję dosyć dużego kredytu pozabankowo w wysokości 20 000 zł. Prowadzę działalność gospodarczą a potrzebna kwota ma służyć po części na spłatę istniejących zobowiązań pozostała natomiast na dodatkowe inwestycje dzięki którym zamierzam wyjść na prostą.

W takim przypadku jeśli brać pod uwagę tylko sprawdzone firmy pozabankowe jedyną opcją jest skorzystanie z oferty firmy Profi Credit ponieważ tylko w niej uzyskamy taką wysoką kwotę. Musimy jednak od razu na wstępie zaznaczyć że koszt uzyskania takiej pożyczki nie będzie mały i znacznie przewyższający koszt uzyskania podobnej pożyczki w banku.

PROFI CREDIT

Istnieje jednak możliwość obniżenia kosztów pożyczki w firmie Profi Credit zabezpieczejąc pożyczkę hipoteką pod warunkiem że taką posiadamy.

Celowa pożyczka biznesowa którą znajdziemy w ofercie Profi Credit to produkt finansowy skierowany do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą od przynajmniej 12 miesięcy. O pożyczkę wysokości 20 000 zł mogą starać się osoby w wieku od 25 do 65 lat. Firma będzie wymagać od nas przedstawienia dowodu osobistego, wpisu do ewidencji, aktualny wyciąg z konta firmowego, rozliczenie pit za ubiegły rok oraz potwierdzenie o płatnościach do ZUS i US.

Zaciągniętą pożyczkę w Profi Credit możemy wliczyć w koszta prowadzonej działalności dzięki czemu jeszcze bardziej obniżymy koszt pozyskania pożyczki.

Okres spłaty pożyczki 20 000 zł w Profi Credit może wynosić od 12 do 48 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *