Pożyczka na kilka miesięcy

Chciałbym pożyczyć 1000 zł jednak nie chcę tej kwoty pożyczać na dłuższy okres a raczej szybko spłacić w ciągu kilku miesięcy. Bank w którym posiadam konto oferuje mi taką pożyczkę na 12 miesięcy jednak taką ofertą nie jestem zainteresowany. Interesuje mnie pożyczka na 3 do maksymalnie 6 miesięcy, czy gdzieś znajdę taką ofertę ale najlepiej bankową?

Firm oferujących pożyczki na krótki okres czasu jest bardzo dużo, jednak w zasadzie wszystkie oferują pożyczki z okresem spłaty maksymalnie do 30 dni. Zgodnie z życzeniem postaramy się sprawdzić gdzie uzyskamy pożyczkę z okresem spłaty nie dłuższym niż 3-4 miesiące.

MBANK

Oferta mBanku wydaje się ofertą najbardziej godną polecenia szczegółnie że taką pożyczkę możemy zaciągnąć na min. 3 miesiące a w dodatku wszystkie potrzebne formalności łącznie z weryfikacją naszych dochodów przeprowadzimy przez internet. Najniższa kwota pożyczki dostępnej online to 500 zł więc bez problemu pożyczymy i 1000 zł na krótki okres.

ING BANK ŚLĄSKI

W ofercie ING znajdziemy pożyczkę internetową a w ramach tej pożyczki możemy ustalić sobie termin spłaty uzależniony od naszych potrzeb i może to być zarówno 1,2,3 czy więcej miesięcy. Aby uzyskać pożyczkę internetową w ING wymagane jest założenie konta bankowego ing online.

IGOTÓWKA

Można by powiedzieć że oferta serwisu Igotówka rzutem na tace mieści się w kryteriach opisanych wyżej. Jest to oferta bankowa (z banku BNP Paribas), minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł a minimalny okres spłaty to 6 miesięcy. Podobnie jak w mBanku pożyczkę możemy otrzymać całkowicie przez internet i nie spełniając przy tym żadnych dodatkowych kryteriów typu posiadanie konta w bnp itp.

ASA KREDYT

I na koniec jeszcze oferta pozabankowa choć z góry trzeba uprzedzić że będzie dla nas bardziej kosztowna niż pożyczka bankowa dlatego jeśli mamy taką możliwość – pożyczki długoterminowe (z okresem powyżej 30 dni) pożyczajmy z banku. W Asa Kredyt bez problemu pożyczymy 1000 zł i na okres jaki chcemy więc może to być zarówno 2 czy 3 miesiące jak i dłuższy okres spłaty.

INCREDIT

Ofertę pożyczkową na kilka miesięcy znajdziemy również w Incredit, koszty pożyczki zbliżone do Asa Kredyt więc nie jest najtaniej ale jeśli nie możemy pożyczyć w banku to z oferty można skorzystać. 1000 zł pożyczymy bez przeszkód jako nowy klient a okres spłaty ustalamy indywidualnie, może to być zarówno 1 miesiąc jak i 3 czy 6 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *