Pożyczka niebankowa na lodówkę i pralkę

Mam spory problem ponieważ właśnie zepsuła mi się na amen pralka a jako że jest już dosyć stara nie opłaca jej się naprawiać. Przy okazji chciałbym wymienić również lodówkę na nowszą. Wziąłbym ten sprzęt na raty ale wiem że z powodu nie najlepszej historii kredytowej nie ma co liczy na to że te raty zostaną mi rozłożone przez bank. Jakie mam inne możliwości? Okres spłaty chciałbym rozłożyć na 12 rat miesięcznych.

Jeśli na ten cel mielibyśmy szukać pożyczki poza bankami to w pierwszej kolejności sięgnęlibyśmy po propozycję Vanquis Banku i ich karty kredytowej. A dlatego że jest to karta kredytowa i powinna posiadać niższe oprocentowanie niż tradycyjna pożyczka gotówkowa. Drugi powód to że w takiej sytuacji jak powyższa a więc z nie najlepszą historią kredytową w BIK w Vanquis mamy jakieś szanse na uzyskanie takiej karty, a na pewno dużo większe niż w tradycyjnym banku.

Jeśli więc zamierzamy kupić jakiś sprzęt jak lodówkę, pralkę, zmywarkę czy jakikolwiek sprzęt rtv czy agd i potrzebujemy na ten cel pożyczki pozabankowej to w pierwszej kolejności powinniśmy szukać karty kredytowej. Oczywiście jednak takiej sprawdzonej a nie takiej która narazi nas na jakieś ogromne koszty.

Co musimy jednak wiedzieć o Vanquis to fakt iż instytucja ta również weryfikuje dane pożyczkobiorcy w BIK, jednak do potencjalnych klientów podchodzi bardziej zrozumiale. Jeśli więc nie mamy jakichś dużych zadłużeń to raczej powinniśmy potrzebny produkt uzyskać bez większych przeszkód. Limit na karcie może wynosić do 5500 zł a więc powinien spełnić nasze oczekiwania.

Jeśli z jakichś powodów nie udałoby się nam z Vanquis to drugą instytucję którą my byśmy sprawdzili byłby Provident z pożyczką przelew. Koszty też pożyczki nie są aż tak duże w porównaniu do większości ofert pozabankowych a okres spłaty możemy rozłożyć sobie nawet na 12 miesięcy lub też skorzystać z opcji spłaty tygodniowej – wtedy płacimy mniejsze tygodniowe raty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *