Pożyczka na dowód do domu

Dużo firm udziela pożyczek na dowód przez internet a czy w ten sposób można uzyskać również pożyczkę do domu? Mam już swoje lata i chciałabym sobie zaoszczędzić biegania po placówkach w ceku dopełnienia formalności.

Banki co prawda nie posiadają takiej oferty ale mają ją już od kilku dobrych lat firny pozabankowe takie jak Provident oraz Bocian. Obie z firm działają na podobnych zasadach. Pierwszy etapem jest wypełnienie wniosku przez internet lub telefon do w/w firmy pożyczkowej. W kolejnym etapie firma kontaktuje się z nami i umawia się z nami na konkretny termin i miejsce spotkania w naszym mieszkaniu czy domu. Na tym etapie ustalana jest kwota pożyczki, termin spłaty oraz sprawdzana jest nasza zdolność kredytowa na podstawie oświadczenia o dochodach lub w przypadku większej kwoty na podstawie zaświadczenia o dochodach z miejsca pracy. Jeśli wszystko przebiega prawidłowo już na następny dzień pracownik jednej z w/w firm można zjawić się u nas z gotówką i celem podpisania umowy o pożyczkę.

Warto nadmienić że pożyczka domowa jest znacznie droższa pod względem kosztów od tradycyjnej pożyczki przelewowej ponieważ obejmuje koszt wizyt pracownika celem odbierania raty pożyczkowej w naszym mieszkaniu. Spłata takich rat będzie następować w cyklu tygodniowym choć istnieje możliwość opłacenia kilku lat z góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *