Pożyczka 3000 zł internetowo

Chciałbym wsiąść pożyczkę przez internet jednak tak abym nie musiał załatwiać jakichś dodatkowych formalności w placówce. Mogę wszystkie potrzebne dokumenty, zaświadczenia przesłać przez internet. Interesuje mnie 3000 zł na okres 12 miesięcy. Chyba nie będzie problemu w uzyskaniu takiej kwoty drogą internetową?

Uzyskanie takiej pożyczki nie powinno przysporzyć nam większego problemu, mamy w zasadzie kilka ofert do wyboru jeśli chcemy uzyskać pożyczkę w wysokości 3000 zł od początku do końca przez internet.

MBANK

W przypadku oferty wszystko przebiegać jak po maśle tym bardziej że mBank ostatnio znacznie usprawnił cały przebieg przyznawania pożyczek drogą internetową. Mamy na myśli głównie aplikację internetową Importer dzięki której możemy bankowi udostępnić historię naszego konta na które spływa nasze główne wynagrodzenie całkowicie automatycznie. Aktualnie aplikacja ta współpracuje tylko z wybranymi kontami bankowymi. Jednak nawet jeśli nasze konto nie jest obsługiwane przez aplikacje to możemy przesłać droga elektroniczną historie naszego konta w sposób ręczny.

IGOTÓWKA

Oferta iGotówka jest dostępna na rynku finansowym w zasadzie od kilku miesięcy i została przygotowana przez bank BNP Paribas. W ramach oferty możemy otrzymać pożyczkę całkowicie przez internet do kwoty 20 000 zł, powyżej tej kwoty będzie już potrzebna nasza wizyta w placówce. Pożyczkę na 3000 z powinniśmy bez żadnych przeszkód uzyskać przez internet a dokumenty potwierdzajace nasz dochód możemy dostarczyć albo elektronicznie albo za pomocą firmy kurierskiej.

ALIOR SYNC

Kolejna z typowo internetowych instytucji wykreowana przez Alior Bank. W Alior sync możemy uzyskać również pożyczkę bez konieczności udawania się do placówki w celu przedstawiania dokumentów. Podobnie jak w przypadku serwisu iGotówka dokumenty potwierdzające nasze dochody możemy dostaczyć za pomocą kuriera albo przez internet przesyłając skany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *