Pożyczka bez dokumentu o zatrudnieniu

Witam. Mam pytanie w sprawie pożyczki. Interesowała by mnie pożyczka w kwocie 4 tys. zł, zarabiam lecz pracuje bez umowy i chciałam zapytać czy byłaby taka możliwość udzielenia pożyczki bez dokumentu o zatrudnieniu?

W przypadku małych pożyczek czyli chwilówek większość udzielanych pożyczek jest udzielana bez przedstawiania dokumentów o zatrudnieniu czy zarobkach. W tych przypadkach wszystkie formalności załatwiane są online więc jedynym dokumentem jaki czasami trzeba przesłać jest skan dowodu. Pożyczki w wysokości 4000 zł nie uzyskamy jednak w żadnej firmie udzielającej chwilówki, zatem będziemy musieli skorzystać z oferty firm udzielających pożyczek pozabankowych z długim okresem spłaty. Nie gwarantujemy jednak że w przypadku wszystkich przedstawionych tutaj ofert nie będzie potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu ponieważ firmy pozabankowe indywidualnie podchodzą do każdego klienta i jego sytuacji.

KREDITO24 RATY

Jedną z nowych ofert wśród długoterminowych pożyczek pozabankowych jest oferta Kredito24 raty. W większości przypadków jedynym wymaganym dokumentem jest skan dowodu osobistego a ponadto konto osobiste w jednym z krajowych banków oraz telefon komórkowy. W przypadku większych kwot pożyczek firma może nas poprosić o dodatkowe dokumenty aby mogła nam udzielić pożyczki. Bez większych przeszkód uzyskamy w firmie pożyczkę w wysokości 4000 zł ponieważ Kredito24 raty daje możliwość zaciągnięcia kwot pożyczek nawet do 10 000 zł. Okres spłaty możemy dopasować do własnych potrzeb i może on wynosić maksymalnie do 12 miesięcy.

PROVIDENT

Z dużym prawdopodobieństwem pożyczkę bez zaświadczeń z miejsca pracy uzyskamy z firmy Provident. W przypadku 4000 zł możemy uzyskać z okresem spłaty od 45 do 90 tygodni. Provident stosuje dwie firmy obsługi pożyczki. Jedna z nich to przelew w ramach której raty pożyczki będzie spłacać przelewem a druga to opcja domowa w ramach której wszystkie formalności wraz z odbiorem gotówki będą załatwiane w naszym domu czy mieszkaniu. Należy jednak pamietać że pożyczka z obsługą domową będzie znacznie wyższa od opcji pożyczki z przelewem.

PROFI CREDIT

Firma Profi Credit ma w swojej ofercie specjalny pakiet pożyczek dla osób które nie mogą przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu lub zarobkach. Jest to oferta pożyczki na oświadczenie w ramach której możemy otrzymać pożyczkę od 200 zł do 4000 zł z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty oraz jeden z ostatnio opłaconych rachunków za telefon czy kablówkę. Spośród prezentowanych ofert Profi Credit ma najwyższe opłaty za pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *