Pożyczka bez dokumentu o zatrudnieniu

Witam. Mam pytanie w sprawie pożyczki. Interesowała by mnie pożyczka w kwocie 4 tys. zł, zarabiam lecz pracuje bez umowy i chciałam zapytać czy byłaby taka możliwość udzielenia pożyczki bez dokumentu o zatrudnieniu?

W przypadku małych pożyczek czyli chwilówek większość udzielanych pożyczek jest udzielana bez przedstawiania dokumentów o zatrudnieniu czy zarobkach. W tych przypadkach wszystkie formalności załatwiane są online więc jedynym dokumentem jaki czasami trzeba przesłać jest skan dowodu. Pożyczki w wysokości 4000 zł nie uzyskamy jednak w żadnej firmie udzielającej chwilówki, zatem będziemy musieli skorzystać z oferty firm udzielających pożyczek pozabankowych z długim okresem spłaty. Nie gwarantujemy jednak że w przypadku wszystkich przedstawionych tutaj ofert nie będzie potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu ponieważ firmy pozabankowe indywidualnie podchodzą do każdego klienta i jego sytuacji.

KREDITO24 RATY

Jedną z nowych ofert wśród długoterminowych pożyczek pozabankowych jest oferta Kredito24 raty. W większości przypadków jedynym wymaganym dokumentem jest skan dowodu osobistego a ponadto konto osobiste w jednym z krajowych banków oraz telefon komórkowy. W przypadku większych kwot pożyczek firma może nas poprosić o dodatkowe dokumenty aby mogła nam udzielić pożyczki. Bez większych przeszkód uzyskamy w firmie pożyczkę w wysokości 4000 zł ponieważ Kredito24 raty daje możliwość zaciągnięcia kwot pożyczek nawet do 10 000 zł. Okres spłaty możemy dopasować do własnych potrzeb i może on wynosić maksymalnie do 12 miesięcy.

PROVIDENT

Z dużym prawdopodobieństwem pożyczkę bez zaświadczeń z miejsca pracy uzyskamy z firmy Provident. W przypadku 4000 zł możemy uzyskać z okresem spłaty od 45 do 90 tygodni. Provident stosuje dwie firmy obsługi pożyczki. Jedna z nich to przelew w ramach której raty pożyczki będzie spłacać przelewem a druga to opcja domowa w ramach której wszystkie formalności wraz z odbiorem gotówki będą załatwiane w naszym domu czy mieszkaniu. Należy jednak pamietać że pożyczka z obsługą domową będzie znacznie wyższa od opcji pożyczki z przelewem.

PROFI CREDIT

Firma Profi Credit ma w swojej ofercie specjalny pakiet pożyczek dla osób które nie mogą przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu lub zarobkach. Jest to oferta pożyczki na oświadczenie w ramach której możemy otrzymać pożyczkę od 200 zł do 4000 zł z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. Do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty oraz jeden z ostatnio opłaconych rachunków za telefon czy kablówkę. Spośród prezentowanych ofert Profi Credit ma najwyższe opłaty za pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *