Pożyczka 9000 zł bez weryfikacji BIK

Do końca tygodnia potrzebuję pożyczyć 9000 zł, jednak problem w tym że w banku nie mam najmniejszych szans na uzyskanie takiej pożyczki co związane z jest z negatywnymi wpisami w bazach BIK. Czy jakieś firmy pozabankowe udzielą mi pożyczki pozabankowej bez sprawdzania w bazie BIK. Jeśli tak, jakie wymagania muszę spełnić starając się o taką pożyczkę?

Pożyczki bez weryfikacji w bazach Biura Informacji Kredytowej są dostępne w ofertach firm udzielających pożyczki pozabankowe, jednak musimy pamiętać że koszt takich pożyczek jest znacznie wyższy od tych udzielanych przez banki. Szczególnie dotyczy to właśnie pożyczek na wysokie kwoty a więc jak w tym przypadku pożyczki 9000 zł.

Większość firm udzielających pożyczek pozabankowych nie weryfikuje danych o pożyczkobiorcach w BIK a wykorzystuje głównie do tego celu rejestry dłużników. Jeśli więc staramy się o pożyczkę tą drogą lepiej byśmy nie mieli jakiś nie uregulowanych rachunków o których informacja zamieszczona byłaby w jednej z takich baz.

Przejrzeliśmy ofert firm pozabankowych i według naszych informacji na pożyczkę w wysokości 9000 zł mamy szansę w takich firmach jak Profi Credit, Provident czy Takto Finanse. Najtańsza w spłacie będzie oferta w Providencie, jednakże uzyskanie jej może nie być łatwe. Po pierwsze jeśli nigdy wcześniej nie braliśmy pożyczek w tej firmie to nie mamy większych szans że tak wysoką kwotę uzyskamy przy pierwszej pożyczce. Po drugie najkorzystniejsza (a więc najtańsza w spłacie) jest opcja Przelew, oferowana wyłącznie tym osobom do których firma będzie miała odpowiednie zaufanie. Dzięki tej opcji będziemy mogli spłacać pożyczkę za pomocą przelewu, bez konieczności wizyt pracownika Providenta.

W Takto Finanse również koszty pożyczki nie będą drastycznie wysokie w porównaniu do innych ofert pozabankowych, ale o uzyskanie pożyczki w firmie nie będzie łatwo, no chyba że mamy dobrą historię kredytową bez znaczących opóźnień w spłacie i innych zaległości.

W Profi Credit bez większego problemu uzyskamy pożyczki bez weryfikacji w BIK, posiadając zatrudnienie przynajmniej z najniższą krajową. Musimy się jednak przygotować na nie małe koszty takiej pożyczki ponieważ w przypadku chęcią pożyczenia 9000 zł to oddania możemy mieć nawet drugie tyle (o ile nie więcej).

Jeszcze inną opcją na pożyczenie takiej kwoty jest pożyczka pod zastaw MotoPożyczka, skierowana wyłącznie do tych osób które posiadają własny samochód i jest on nie starszy niż 10-12 lat (w zależności od marki i modelu). Oczekując na pożyczkę w wysokości 9000 zł, wartość samochodu również nie może być za mała i powinna wynosić przynajmniej ok. 15-16 tyś zł wg. cen rynkowych. Koszt pożyczki w przypadku dłuższej spłaty również do małych nie będzie należeć, ale jeśli będziemy mogli spłacić całość pożyczonej sumy w ciągu kilku miesięcy to rozwiązanie może być dla nas korzystne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *