Pożyczka 4000 zł z ratami na 2 lata

Potrzebowałbym pożyczki w wysokości 4000 zł jednak z powodu nie najlepszej sytuacji finansowej w której aktualnie się znajduje chciałbym taką pożyczkę uzyskać na jak najdłuższy czas najlepiej na 2 lata czyli 20 czy 24 miesiące i by nie był za drogi w spłacie. Nie wiem czy dostanę kredyt w banku ponieważ dwa banki mi już odmówiły może ze z powodu innego zaciągniętego kredytu.

Jeśli mamy już zaciągnięty jeden kredyt w banku a mamy niski dochód w postaci najniższej krajowej to faktycznie może zdarzyć się tak że niektóre banki mogą nam nie udzielić kredytu z tego powodu. Przedstawimy kilka ofert które w takim wypadku mogą się nam przydać.

MBANK

Jeśli jeszcze nie pytaliśmy w mBanku to warto spróbować ponieważ wszystkie formalności w przypadku tej oferty załatwimy przez internet a wiec nie stracimy potrzebnego czasu na bieganie po placówce i czekanie w nieskończoność na decyzję kredytową. mBank zbada naszą zdolność automatycznie albo za pomocą aplikacji Importer jeśli mamy konto w jednym z banków które obsługuje system albo po prostu zostaniemy poproszeni o przesłanie historii konta drogą mailową. Kwotę 4000 zł możemy pożyczyć na wybrany okres i może to być zarówno 18, 24 miesiące jak też dłuższy okres.

GETIN BANK

Jeśli nie uda się w mBanku to możemy jeszcze spróbować zapytać w Getin Banku ponieważ bank rozpatruje rózne sytuacje również takie jeśli miesięcznie otrzymujemy dochód niższy niż najniższa krajowa (również w przypadku jeśli spłacamy już jakiś kredyt – warunkiem jest jednak posiadanie braku opóźnień w spłacie). W Getin również otrzymamy kredyt w wysokości 4000 zł na wybrany okres, oferta dostepna jest dla osób już od 18 roku życia.

PROVIDENT

Jeśli jednak uzyskanie kredytu w banku nam się nie uda to w przypadku jeśli koniecznie potrzebujemy pożyczki pozostaje nam oferta firm pozabankowych. W tym konkretnym przypadku polecilibyśmy ofertę Providenta i to głównie z dwóch powodów. Pierwszy to duża przyznawalność pożyczek czyli w opisanym przypadku 99,9% pewność że ją otrzymamy oraz w porównaniu do dużej większości firm pozabankowych nie aż takie starszne opłaty jak to je „malują”. Koniecznie naciskajmy w tym przypadku na pożyczkę z możliwość spłaty przelewem ponieważ cechuje się znacznie niższym oprocentowaniem. Pożyczkę 4000 zł możemy wziąść z okresem spłaty 60 lub 90 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *