Pożyczka 1000 zł na 3 miesiące

Z góry zaznaczam że nie mogę wziąć kredytu bankowego dlatego pozostają jedynie pożyczki pozabankowe najlepiej takie które nie sprawdzają BIK (jest pozytywny ale jest dużo zapytań do bazy). Potrzebna kwota to 1000 zł a okres spłaty to 3 miesiące = 3 równe raty. Czy w Providencie dostanę taką pożyczkę?

Niestety w Providencie nie uzyskamy takiej pożyczki z tak krótkim okresem spłaty ponieważ oferta z najkrótszym okresem spłaty to 30 tygodni a więc około pół roku. Naszą propozycją w przypadku pożyczki 1000 zł którą chcielibyśmy szybko spłacić są firmy..

ASA KREDYT

W firmie Asa Kredyt zarówno uzyskamy 1000 zł jak i będziemy mogli taką kwotę pożyczki szybko spłacić a więc w tym konkretnym przypadlu w ciągu 3 miesięcy. Do rat pożyczki zostanie doliczona opłata przygotowawcza w wysokości około 400 zł (rozdzielona na równe części) ale za to oprocentowanie pożyczki to 9% a więc nie dużo. Pożyczkę w Asa Kredyt możemy uzyskać pod warunkiem posiadania stałego dochodu oraz nie jeżeli nie znajdujemy się w jednym z rejestrów dłużników jak Erif czy KRD.

INCREDIT

Pożyczkę 1000 zł z okresem spłaty 3 miesięcy możemy również otrzymać w Incredit. Korzystając z kalkulatora umieszczonego na stronie poznamy dokładny koszt takiej pożyczki jak również miesięczną ratę. Formalności związane z zaciągnięciem pożyczki w Incredit są ograniczone do minimum a więc firma nie stawia żadnych wygórowanych wymagań. Będą nam potrzebne jedynie dane z dowodu osobistego, konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *