Potrzebuje kredyt na długi okres

Interesuje mnie pożyczka na długi okres ale wyłącznie oferty pozabankowe ponieważ mam kłopot z uzyskaniem kredytu w banku w związku z czym muszę się poratować pożyczką pozabankową. Przechodzać do konkretów zależy mi na kwocie 4000 zł z okresem spłaty 24 miesiące, proszę o propozycję.

Kredytu z długim okresem spłaty nie udziela co prawda tak dużo firm jak tych które udzielają chwilówki, ale biorąc pod uwagę powyższe wymagania powinniśmy znaleźć kilka ofert które spełnią te wymagania.

PROVIDENT

Jedną z firm udzielających pożyczek długoterminowych jest Provident, jeśli posiadamy co miesięczne dochody to bez większych przeszkód powinniśmy uzyskać pożyczkę w takiej wysokości. Jeśli natomiast chodzi o termin spłaty to maksymalny okres wyniesie w tym wypadku 90 miesięcy co daje niecałe 2 lata na spłatę pożyczki. Pożyczkę możemy zaciągnąć w opcji przelew dzięki czemu jej koszt będzie tańszy od tradycyjnej, domowej pożyczki.

PROFI CREDIT

Kolejną z firm w której uzyskamy pożyczkę pozabankową z długim okresem spłaty jest Profi Credit. Do jej uzyskania będzie nam potrzebne zaświadczenie z miejsca pracy. W przypadku oferty pożyczka na zaświadczenie możemy otrzymać 4000 zł dokładnie na tyle ile potrzebujemy czyli równe 24 miesiące. Warto jednak nadmienić że oferta ta skierowana jest dla osób od 30 roku życia oraz zarabiających min. najniższą krajową czyli aktualnie 1200 zł netto.

INCREDIT

Najmniejsze formalności związane z zaciągnięciem pożyczki będziemy mieli w firmie Incrdit a w dodatku wszystkie związane z pożyczką formalności załatwimy bez wychodzenia z domu. Problem jednak w tym że przy pierwszej pożyczce Incredit udziela kwoty pożyczek nie większe niż 1000 zł, a na większy limit możemy liczyć w momencie kiedy spłacimy w terminie pierwszą zaciągniętą pożyczke. Największy dostępny limit pożyczki w Incredit to 5000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *