Mini Pożyczka – 100 lub 200 zł

Szukam drobnej pożyczki na miesiąc lub dwa którą spłacę w ciągu 1 miesiąca. Gdzie najbardziej będzie się opłacało pożyczyć taką małą pożyczkę? Widziałem że w bankach nie mam co liczyć na taką mini pożyczkę a czy firmy udzielające pozabankowo i pożyczając taką kwotę nie będę musiał oddać znacznie większej?

Nie wszystkie firmy udzielające pożyczek pozabankowych są nie uczciwe, choć dobrze że taki temat został poruszony ponieważ ofert które mają w zamierzeniu naciągnąć nas na duże koszty nadal nie brakuje na rynku pożyczek pozabankowych. W przypadku chwilówek zdarza się to jednak bardzo rzadko więc tu nie powinniśmy mieć problemu z wyborem konkretnej oferty.

Gdzie powinniśmy się udać po małą pożyczkę w wysokości 100 czy 200 zł na okres 1 miesiąca? Jeśli chcemy pożyczyć jak najtaniej i będziemy w stanie spłacić całą pożyczoną kwotę w ciągu 30 dni to powinniśmy poszukać ofert firmy które oferują pierwszą pożyczkę na promocyjnych warunkach i tą pierwszą pożyczą nam całkowicie za darmo.

Dzięki temu nie poniesiemy praktycznie żadnych kosztów związanych z jej pożyczniem, poza.. opłatą weryfikacyjną która wynosi najczęściej 1 grosz, a w nie licznych przypadkach 1 zł. Są też firmy w których uzyskamy taką pożyczkę nawet bez takich przelewów, które są zastąpione weryfikacją konta za pomocą specjalnej aplikacji. Mowa tu o firmie Kredito24 i aplikacji Konto Connect.

Wybór jeśli chodzi o firmy posiadające promocję w postaci pierwszej pożyczki za 0 zł jest aktualnie bardzo dużo i mamy pod tym kątem spory wybor. Należy jednak pamiętać że każda z firm ma swoje warunki i tak niektóre z nich udzielają pożyczek dopiero od 21 czy 22 roku życia a tylko nie liczne udzielają ich od 18 roku życia (są wśród nich wspomniane wcześniej Kredito24, Wonga czy Syner). Do uzyskania chwilowki będzie nam również potrzebne dane z dowodu osobistego, konto bankowe oraz telefon komórkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *