Kredyt 8000 zł z długim okresem spłaty

Poszukuję kredytu gotówkowego w wysokości 8000 zł ale z długim okresem spłaty najlepiej na 4 albo nawet 5 lat. Posiadam niską wypłatę dlatego mogę mieć problem aby wcześniej spłacić taki kredyt. Posiadam czysty BIK i nie posiadam zadłużeń.

Szukając kredytu gotówkowego z długim okresem spłaty najlepiej skorzystać z porównywarki kredytowej która obliczy nam raty kredytu. Wystarczy że wprowadzimy kwotę kredytu jaki nas interesuje oraz okres spłaty. Należy jednak zaznaczyć że prezentowane wyniki mogą się różnić od tego co ostatecznie zaproponuje nam bank. W porównywarkach najczęściej prezentowane są najtańsze możliwe warianty i często za te „promocyjne” oprocentowanie wymagane jest wzięcie dodatkowego produktu finansowego jak konto osobiste czy karta kredytowa.

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w wysokości 8000 zł możemy wszystkie czynności wykonać przez internet w przypadku wybranych banków jak mBank, Alior Sync czy działający pod marką IGotówka bank BNP Paribas. Począwszy od złożenia wniosku przez internet, potwierdzenie naszych dochodów po przelanie gotówki na nasze konto bankowe.

Sprawdzając na przykładzie kalkulatora kredytowego udostępnionego na stronie mBanku zaciągając kredyt 8000 zł na okres 48 miesięcy (4 lata) otrzymamy ratę miesięczną w wysokości 252,48 (łącznie do spłaty ok 12 100 zł). W przypadku rozłożenia rat na 60 miesięcy (5 lat) otrzymamy ratę miesięczną w wysokości 225,7 co daje łącznie do spłaty kwotę 13 542 zł. Przyznać że te wyliczenia w przypadku mBanku wydają się bardzo realne i raczej raty nie powinny być już wyższe niż przedstawione.

Nieco mniejsze raty kredytu otrzymaliśmy w wyliczeniu przeprowadzonym w serwisie Igotówka (ok. 20 zł mniej na jednej racie) ale nic nie szkodzi by złożyć wnioski w obu bankach a kredyt wziąć w tym banku który zaproponuje nam najkorzystniejsze warunki czyli najniższą ratę kredytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *