Gdzie szukać pożyczki pozabankowej na święta?

Będę potrzebował przed świętami pożyczki w wysokości 3000 zł. Poszukiwania zacząłem od banków już na początku listopada, niestety ze względu na kilka opóźnień które zdarzyły mi się podczas poprzednio spłacanego kredytu żadne z banków nie chce mi udzielić kredytu. Szukam więc jakiejś alternatywnej pożyczki którą mógłbym uzyskać do końca listopada, tak aby spokojnie cieszyć się nią jeszcze przed świętami. Większą część chce przeznaczyć na spłatę kilku zaległych rachunków tak aby mieć w święta spokojną głowę oraz na prezenty dla rodziny. Gdzie szukać pożyczki pozabankowej ze stosunkowo niskimi kosztami i bez wpłacania przedpłat?

Ofert pożyczek pozabankowych jest sporo ale żeby wybrać taką którą nie będzie wiązała się z dużymi kosztami, lepiej na spokojnie prześwietlić kilka z dostępnych ofert, wybierając wyłącznie wśród tych sprawdzonych firm jak Provident, Asa Kredyt czy Bocian.

Jeśli zależy nam na nie drogiej w spłacie pożyczce w wysokości 3000 zł to polecalibyśmy z naszej strony porównać oferty pożyczki Providenta w opcji Przelew oraz pożyczki odnawialnej Vanquis Banku. Ten ostatni to co prawda nie firma pozabankowa, ale głownie skupiająca się na udzielaniu pożyczek tym osobom które mają problemy z uzyskaniem kredytu bankowego.

W przypadku Providenta możemy wybrać dwie opcje spłaty pożyczki, w postaci spłaty za pomocą rat tygodniowej czyli spłacając mniejsze kwoty ale rat w tygodniu oraz tradycyjną ratę miesięczną. Ta druga to nowość która pojawiła się w ofercie firmy. Biorąc pożyczkę przed świętami w firmie Provident mamy obecnie możliwość uzyskania dodatkowej premii za płatność rat terminowo.

Kolejna z naszych propozycji to pożyczka odnawialna w Vanquis Banku. Sporym atutem tej oferty jest to że możemy sobie sami ustalić jak wysokie raty będziemy w danym miesiącu spłacać. Najważniejsze jest to abyśmy co miesiąc wpłacili wyznaczoną przez Vanquis minimalną wpłatę a większe kwoty będziemy mogli wpłacać wtedy kiedy będziemy mieli taką możliwość i kiedy nie będzie to dla nas uciążliwe w sensie finansowym a więc nawet kilka miesięcy po świętach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *