Czy uzyskam kartę kredytową bez zaświadczeń?

Chciałbym uzyskać kartę kredytową ale nie mogę przedstawić zaświadczenia o dochodach czy historii konta. Posiadam jednak stałe miesięczne dochody i bez większego problemu będę mógł spłacać powstałe zadłużenie na karcie. Czy jakiś bank wyda mi kartę kredytową bez przedstawiania zaświadczeń?

Uzyskanie karty kredytowej bez zaświadczeń o dochodach jest praktycznie nie możliwe. Jedyny wyjątek może mieć miejsce w sytuacji kiedy posiadamy zatrudnienie i wynagrodzenie spływa na nasze konto bankowe. I właśnie ten bank w którym mamy wspomniane konto może nam wydać kartę na podstawie wpływów które otrzymujemy na nasz rachunek.

W przypadku kiedy nie możemy przedstawić zaświadczeń o dochodach jedyną alternatywą jest złożenie wniosku o kartę kredytową w Vanquis Bank jednak nawet tam nie możemy mieć 100% pewności że uda nam się ją uzyskać. W każdym bądź razie jest to instytucja w której osoby posiadające nie najlepszą historię kredytową czy niską zdolność kredytową mają większe szanse na uzyskanie karty niż w bankach.

Limit na karcie Vanquis może wynosić od 1100 zł do 5500 zł a kwota która zostanie nam przyznana i z której będziemy mogli korzystać uzależniona jest indywidualnej oceny naszej zdolności kredytowej. Karta kredytowa Vanquis jest kartą prawie że identyczną od tych wydawanych w bankach i posiada podobne udogodnienia jak choćby 56-dniowy okres bez odsetkowy. Jedyną znaczącą różnicą może być nieco wyższe oprocentowanie karty od tego oferowanego w bankach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *