Sprawdzone firmy pożyczkowe udzielające pozabankowo

Szukam firmy pozabankowej w której mógłbym pożyczyć 2000 zł . Z tego co widzę ofert takich jest bardzo dużo i wybór tak duży jak w bankach. Oglądając rożne programy i czytając co nieco wiem że jest sporo nie rzetelnych firm które albo wcale nie udzielają pożyczek albo które wymagają wysokich prowizji i przedpłat przed udzieleniem pożyczki. Czy możecie polecić te sprawdzone firmy pozabankowe w których pożyczę pieniądze bez obaw że później będę miał jakieś problemy?

Decydując się na pożyczkę pozabankową faktycznie warto zapoznać się z tymi firmami w których pożyczenie gotówki nie przysporzy nam dodatkowych problemów. Musimy jednak pamiętać że sami będziemy musieli zwrócić uwagę na koszty takiej pożyczki, ponieważ w każdej jednej firmie pozabankowej będą one wyższe niż koszt kredytu w banku. Oczywiście w jednej będą one niższe w drugiej wyższe. Dzisiaj postaramy się przedstawić te firmy w których możemy pożyczyć 2000 zł na dłuższy okres czasu i tylko te które uważamy za sprawdzone a jednocześnie nie pobierają wysokich przedpłat przed przyznaniem kredytu.

PROVIDENT – na dobry początek ta najbardziej popularna spośród firm pozabankowych. Różne zdania chodzą na ich temat jednak naszym zdaniem jest to jedna z firm do których można mieć zaufanie. Jeśli przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki dokładnie zapoznamy się z harmonogramem spłat a następnie terminowo będziemy spłacać raty pożyczki to nie będą czekać nas żadne niespodzianki. Polecamy zdecydowanie opcję Przelew ponieważ jest ona znacznie tańsza w spłacie od drugiej dostępnej opcji „domowa” a nie dość tego jest to aktualnie najtańsza opcja uzyskania pożyczki pozabankowej wśród krajowych firm. Okres spłaty pożyczki może wynosić 30, 45, 60 lub 90 tygodni.

ASA KREDYT – pożyczki w wysokości 2000 zł to aktualnie maksymalna kwota dostępna w firmie a okres spłaty możemy sobie dopasować do własnych potrzeb i może być to od 6 do 18 miesięcy. Jeśli chodzi o koszty pożyczki to na tle innych firm pozabankowych są dosyć przystępne. Pożyczki są udzielane osobom w wieku od 20 lat i nie starszym niż 80 lat.

TAKTO FINANSE – Oferta Takto Finanse może nas szczególnie zainteresować jeśli będziemy szukać pożyczki z dłuższym okresem spłaty. W ofercie firmy bowiem maksymalny okres spłaty może wynosić nawet do 36 miesięcy. Koszty pożyczki są nie najwyższe, choć na im dłuższy okres spłaty się zdecydujemy tym na większe koszty będziemy musieli się przygotować.

ZAPLO – to jedna z dwóch firm oferująca szybkie pożyczki przez internet czyli takie które możemy mieć na swoim koncie nawet w ciągu kilkunastu czy kilkudziesięciu minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę przez internet. Dużym atutem są tu formalności ograniczone do minimum dzięki czemu w większości przypadków nie są wymagane nawet zaświadczenia o dochodach czy zatrudnieniu nawet w wersji elektronicznej. Koszty pożyczki nie są małe choć zarazem nie należą do tych najwyższych.

ZAIMO – tu oferta zbliżona jest do firmy Zaplo i jeżeli zależy nam na szybkiej pożyczce to właśnie taką w tej firmie możemy uzyskać. Podobnie też ograniczone do minimum są formalności i w zasadzie do uzyskania pożyczki będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty a tylko w nielicznych przypadkach wymagane jest dosłanie zaświadczenia o zarobkach czy historii naszego rachunku bankowego na który otrzymujemy wynagrodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *