Provident odmowił udzielenia pożyczki

Mam 19 lat (już niedługo ukończone 20), stałe zatrudnienie (niestety najniższa krajowa) i już jeden zaciągnięty kredyt w banku który za kilka miesięcy kończę spłacać. Jako że nie udało mi się uzyskać kredytu w innym banku, spróbowałem pożyczyć 3000 zł w Providencie, niestety nie dostałem takiej pożyczki ponieważ maksymalnie mogli mi dać 1500 zł. Czy są inne podobne firmy które udzielają pożyczek poza bankiem?

W odpowiedzi na pytanie o inne firmy udzielające pożyczek pozabankowych – oczywiście są, choć takich ofert pożyczek z długim okresem spłaty nie ma tak dużo jak w przypadku ofert bankowych. Najlepiej byłoby poczekać na spłatę obecnego kredytu i wtedy wziąć kolejny w tym samym banku. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości a zależy nam na czasie możemy skorzystać z ofert firm pozabankowych, jednak trzeba się przygotować na to że koszt takiej pożyczki będzie wyższy od kredytu w banku.

KREDITO24 RATY

Oferta zbliżona to oferty Providenta ponieważ mamy tu możliwość pożyczenia gotówki z długim okresem spłaty i podobnie jak w Providencie do 10 000 zł. Bez żadnych przeszkód powinniśmy zatem uzyskać potrzebne nam 3000 zł z okresem spłaty pożyczki nie dłuższym niż 12 miesięcy. Udogodnieniem jest fakt iż wszystkie formalności załatwimy przez internet.

ASA KREDYT

W Firmie Asa Kredyt 3000 zł to maksymalna kwota pożyczki jaką można uzyskać a okres spłaty możemy sobie dowolnie wybrać. Może to być zarówno krótki okres w postaci kilku miesięcy jak również nawet 12, 24 czy 36 miesięcy. Warto w przypadku tej oferty odnotować że pożyczki udzielane są osobom w wieku od 20 lat i nie znajdujące się w rejestrach dłuników.

PROFI CREDIT

Oferta pożyczek w Profi Credit dostępna jest dla osób już od 18 roku życia. W ramach pożyczki na oświadczenie / na zaświadczenie bez problemu powinniśmy uzyskać kwotę 3000 zł z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy. Do uzyskania będzie nam potrzebny skan dowodu ososbistego oraz jakiś rachunek który ostatnio opłacaliśmy np. za telefon czy internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *