Provident odmowił udzielenia pożyczki

Mam 19 lat (już niedługo ukończone 20), stałe zatrudnienie (niestety najniższa krajowa) i już jeden zaciągnięty kredyt w banku który za kilka miesięcy kończę spłacać. Jako że nie udało mi się uzyskać kredytu w innym banku, spróbowałem pożyczyć 3000 zł w Providencie, niestety nie dostałem takiej pożyczki ponieważ maksymalnie mogli mi dać 1500 zł. Czy są inne podobne firmy które udzielają pożyczek poza bankiem?

W odpowiedzi na pytanie o inne firmy udzielające pożyczek pozabankowych – oczywiście są, choć takich ofert pożyczek z długim okresem spłaty nie ma tak dużo jak w przypadku ofert bankowych. Najlepiej byłoby poczekać na spłatę obecnego kredytu i wtedy wziąć kolejny w tym samym banku. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości a zależy nam na czasie możemy skorzystać z ofert firm pozabankowych, jednak trzeba się przygotować na to że koszt takiej pożyczki będzie wyższy od kredytu w banku.

KREDITO24 RATY

Oferta zbliżona to oferty Providenta ponieważ mamy tu możliwość pożyczenia gotówki z długim okresem spłaty i podobnie jak w Providencie do 10 000 zł. Bez żadnych przeszkód powinniśmy zatem uzyskać potrzebne nam 3000 zł z okresem spłaty pożyczki nie dłuższym niż 12 miesięcy. Udogodnieniem jest fakt iż wszystkie formalności załatwimy przez internet.

ASA KREDYT

W Firmie Asa Kredyt 3000 zł to maksymalna kwota pożyczki jaką można uzyskać a okres spłaty możemy sobie dowolnie wybrać. Może to być zarówno krótki okres w postaci kilku miesięcy jak również nawet 12, 24 czy 36 miesięcy. Warto w przypadku tej oferty odnotować że pożyczki udzielane są osobom w wieku od 20 lat i nie znajdujące się w rejestrach dłuników.

PROFI CREDIT

Oferta pożyczek w Profi Credit dostępna jest dla osób już od 18 roku życia. W ramach pożyczki na oświadczenie / na zaświadczenie bez problemu powinniśmy uzyskać kwotę 3000 zł z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy. Do uzyskania będzie nam potrzebny skan dowodu ososbistego oraz jakiś rachunek który ostatnio opłacaliśmy np. za telefon czy internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *