Pożyczki 1000 zł bez BIK

Chciałabym uzyskać kwotę 1000 zł jednak problemem jest BIK który praktycznie przekreśla możliwość uzyskania kredytu w banku nawet najmniejszego. Czy poza firmami chwilówkowymi są firmy które udzielą mi taką kwotę a które nie będą oceniały zdolności kredytowej głównie po Bik’u?

Takich firm jest co najmniej kilka jednak radzimy korzystać wyłącznie z tych sprawdzonych oraz oczywiście czytać to co podpisujemy aby później uniknąć nie miłych niespodzianek.

PROVIDENT

Taką kwotę w Providencie uzyskamy raczej bez większych problemów nawet z nie najlepszym bik, pod warunkiem oczywiście że aktualnie posiadamy stałą pracę. Najkrótszy okres spłaty w przypadku pożyczek 1000 zł to 30 tygodni czyli około pół roku. Do wyboru mamy dwie opcje spłaty a mianowicie opcję przelew oraz opcje domową. Z naszej strony zdecydowanie polecamy tą pierwszą ponieważ w przypadku tej drugiej musimy liczyć się ze znacznie większymi kosztami uzyskania pożyczki.

ASA KREDYT

Kolejną z firm udzielających pożyczek pozabankowych jest Asa Kredyt która oferuje pożyczki w przedziale od 1000 zł do 3000 zł z okresem spłaty od 1 miesiąca do 36 miesięcy. Sami możemy więc wybrać czy pożyczkę spłacimy w krótkim czasie czy spłate rozłożymy sobie na dłuższy czas. Choć w przypadku krótkich terminów również ważne jest to jaki dochód miesięczny posiadamy.

PROFI CREDIT

Firma Profi Credit znana jest z tego że udziela pożyczek pozabankowych bez bik. Pożyczkę 1000 zł możemy otrzymać w ramach pożyczki na oświadczenie przy której nie jest potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu z pracy. Okres spłaty takiej pożyczki może wynosić od 6 do nawet 48 miesięcy. Oferta dostępna dla osób już od 18 lat.

INCREDIT

W przypadku Incredit możemy również pożyczyć 1000 zł zarówno na króki okres (1 czy 2 miesięcy) jak również na dłuższy okres spłaty nawet do 24 miesięcy. Wszystkie formalności związane z zaciągnięciem pożyczki załatwiamy drogą online a więc nie musimy wychodzić z domu by dopiąć jakieś dodatkowe umowy związane z pożyczką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *