Pożyczka z zadłużeniem w BIK

Mam widoczne zadłużenie w BIK dlatego nie mam możliwości uzyskania kredytu bankowego. Potrzebuję 4800 zł na okres 12 miesięcy, ewentualnie na nieco dłuższy okres. Potrzebuję pieniędzy na spłacenie kilku rat kredytu który pozostał mi do spłacenia i przez który powstało zadłużenie.

Uzyskanie kredytu z negatywną historią BIK wyklucza nasze szanse na uzyskanie kredytu w banku, dlatego w takiej sytuacji zostaną nam jedynie pożyczki pozabankowe. Jeśli jednak chcemy poprawić naszą nie najlepszą historię kredytową możemy skorzystać z pomocy firm które pomagają osobom zadłużonym wyjść z trudnych sytuacji finansowych. Tego rodzaju firmy pomagają również w wyczyszczeniu historii kredytowej w BIK, jednak negatywnej historii nie pozbędziemy się szybciej dopóki będziemy posiadać zadłużenia w spłacie kredytów czy innych zobowiązań.

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na pożyczkę pozabankową to warto poszukać tej która będzie dla nas najtańsza w spłacie. Wśród tego rodzaju pożyczek dosyć przystępną jak na tego rodzaju pożyczki ma w swojej ofercie Provident. Umożliwi on pożyczenie takiej kwoty na okres 60 tygodni co będzie zbliżonym okresem spłaty do 12 miesięcy. Warto pamiętać o tym by wybrać opcję przelew bo ta będzie dla nas najbardziej korzystna i najtańsza w spłacie spośród dostępnych pożyczek pozabankowych z długim okresem spłaty. Firma Provident nie weryfikuje naszej historii kredytowej w BIK ponieważ dostęp do takich danych mają jedynie banki/skoki, dlatego mamy dużo większe szanse na uzyskanie pożyczki niż w banku, tyle że koszty takiej pożyczki będą dla nas wyższe w spłacie.

Poza Providentem są również inne firmy które udzielą nam pożyczki w wysokości 4800 zł na okres 12 miesięcy i również nie będą weryfikować naszych danych w BIK – wśród nich są Zaimo – udzielający pożyczek do 6000 zł na maksymalnie 12 miesięcy, Takto – do 10 000 zł na 24 miesiące czy Zaplo – do 7000 zł na 12 miesięcy. To te firmy spośród tych sprawdzonych i które podają dokładny koszt pożyczki jeszcze przed jej pożyczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *