Pożyczka na tydzień – 1500 zł

Sprawa jest prosta ponieważ poszukuję pożyczki 1500 zł na okres 7 dni a więc w poniedziałek pożyczam 1500 zł i tydzień później w poniedziałek oddaje pożyczoną kwotę wraz z odsetkami/prowizją. Oferty w ramach których sprawdzany jest BIK odpadają a więc propozycje Vivusa również. Propozycje pożyczek na dłuższy okres również nie wchodzą w grę.

Pożyczenie mniejszej kwoty na tak krótki okres nie byłoby problemem ponieważ uzyskamy ją w każdej możliwej firmie udzielającej chwilówek. Problem jednak w tym że większość z tych firm udziela pożyczek nie większych niż 300 czy 500 zł w przypadku jeśli pożyczkobiorca zaciąga ją w danej firmie po raz pierwszy.

Są jednak firmy w których powinniśmy pożyczyć 1500 zł na okres 7 dni już przy pierwszej takiej pożyczce. Wśród takich firm jest Pandamoney która posiada w swojej ofercie pożyczki do 1800 zł i na taką propozycję pożyczek mogą liczyć również nowi klienci firmy. Musimy jednak sobie zdawać sprawę z tego że nie wszystkie osoby uzyskają tak wysoką kwotę ponieważ decyzja o przyznaniu nam pożyczki podejmowana jest na podstawie indywidualnej sytuacji finansowej klienta starającego się o uzyskanie pożyczki.

O podobną pożyczkę możemy starać się również w Kredito24 i co ciekawe – możemy uzyskać ją nawet za darmo ponieważ pierwsze pożyczki dla nowych klientów udzielane są bez dodatkowych opłat i prowizji, dzięki czemu spłacamy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Oferta firmy obejmuje pożyczki do 3000 zł, jednak to ile ostatecznie uda nam się uzyskać zależne jest jak w powyższym przypadku pożyczek Pandamoney od konkretnej sytuacji osoby składającej wniosek o pożyczkę.

Pożyczkę w takiej kwocie uzyskamy również w innych firmach pozabankowych jak Incredit czy Zaimo, jednak minimalny okres spłaty w przypadku tych firm wynosi 1 miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *