Pożyczka na święta wielkanocne

Powoli zaczynam się rozglądać za pożyczką którą chciałabym mieć u siebie przed zbliżającymi się świętami wielkanocnymi. Szukam jednak nie dużej pożyczki ponieważ w kwocie 1500 zł którą mogłabym spłacić w miarę szybko powiedzmy w ciągu 4 do 6 miesięcy. W grę wchodzą wyłącznie opcję kredytów/pożyczek dostępnych bez wychodzenia z domu bez biegania z dokumentami po placówkach. Mogą być zarówno opcje bankowe jak i pozabankowe pod warunkiem że nie będą za drogie w spłacie.

Można by powiedzieć że będziemy mieć w tym przypadku szerokie pole do wyboru ponieważ w dzisiejszych czasach wiele firm i banków zapewnia że udziela kredytów czy pożyczek bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak jeśli dochodzi co do czego to okazuje się że w przypadku 50% czy nawet więcej spośród tych firm konieczne jest doniesienie jakiegoś tam dokumentu. W przypadku banków nie gwarantujemy też że może być tak i w przypadku przedstawionych poniżej ofert, choć wybraliśmy tylko takie oferty które faktycznie zapewniają możliwość uzyskania kredytu online. Do świąt wielkanocnych jeszcze dużo czasu więc na spokojnie możemy przysiąść do tematu, tym bardziej że jak zapewniają nas w/s banki/firmy gotówkę będziemy mieć na koncie jeszcze tego samego dnia 😉

MBANK

Na dobry początek mBank który w ostatnim czasie mocno dopracował temat internetowej obsługi kredytów. Jeszcze do nie dawna aby w ten sposób uzyskać pożyczkę trzeba było posiadać konto w mBanku na które spływa co miesięczne wynagrodzenie lub być osobą która już wcześniej u nich kredyt zaciągała. Aktualnie pożyczki głównie te mniejsze można uzyskać całkowicie zdalnie a zdolność kredytowa oceniana jest albo za pomocą specjalnej aplikacji albo przesyłając elektroniczny wyciąg z konta na które spływa nasze wynagrodzenie. Pożyczkę w wysokości 1500 zl możemy zaciągnąć na wybrany okres zarówno 3, 4 czy 6 miesięcy. Jeśli zdecydujemy się na tą pierwszą opcję to oferta mBanku w tej postaci będzie dla nas najbardziej opłacalna.

IGOTÓWKA

W podobny sposób co mBank w przypadku kredytów działa również Igotówka uruchomiony w ubiegłym roku przez bank BNP Paribas. Do uzyskania kredytu będzie potrzebne przesłanie skanu dowodu osobistego oraz wyciągu za pomocą poczty elektronicznej lub wydruk za pośrednictwem firmy kurierskiej czy pocztą. Pożyczkę w wysokości 1500 zł możemy w Igotówce pożyczyć na minimum 6 miesięcy.

KREDITO24 RATY

Jeśli zawiodą nas bankowe sposoby pozyskania gotówki to wtedy pozostaje opcja pożyczenia jej drogą pozabankową. Jedną z firm która zdecydowała się w ostatnim czasie na pożyczanie drogą długoterminową jest firma Kredito24 raty znana głównie z chwilówek które nadal z powodzeniem udziela. W przypadku opcji Raty mamy możliwość rozłożenia na dłuższy okres spłaty nawet do 12 miesięcy. Jednak jako że pożyczki pozabankowe jak wiadomo są droższe w spłacie od tych bankowych, z naszej strony polecalibyśmy raczej krótsze okresy spłaty np. na 3 czy 4 miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *