Pożyczka 6000 zł na 2 lub 3 lata

Potrzebuję pożyczki pozabankowej 6000 zł z okresem spłaty 24 lub 36 miesięcy. Posiadam umowę na czas nie określony jednak BIK mam nie najlepszy co przekreśla moje szanse na uzyskanie kredytu w banku.

Większość firm pozabankowych stara się udzielać pożyczek pozabankowych na krótszy okres dlatego też najczęściej znajdziemy takie które są udzielane na nie dłużej jak 24 miesiące.

Spośród znanych nam firm i tych sprawdzonych jedyną firmą która oferuje pożyczkę w wysokości 6000 zł z okresem spłaty 3 lat jest Profi Credit. W ich przypadku musimy się jednak liczyć z dosyć sporymi kosztami uzyskania takiej pożyczki na którą składają się różne opłaty od opłaty przygotowawczej, kosztu ubezpieczenia pożyczki które jest obowiązkowe, wynagrodzenie umowne po prowizje.

Łączna kwota do spłaty może więc osiągnąć ponad dwu krotność pożyczonej kwoty. W przypadku Profi Credit uzyskamy pożyczkę bez sprawdzania BIK, jednak przy tej kwocie może być wymagane przedstawienie zaświadczenia o zarobkach oraz ostatnich opłacanych rachunków za prąd czy telefon.

Znacznie tańszą opcję takiej pożyczki może nam zaproponować Provident jednak w ich przypadku na spłacenie pożyczki 6000 zł będziemy mieli maksymalnie 90 tygodni co łącznie daje nie całe 2 lata na jej całkowitą spłatę wraz umowną prowizją. Nie da się jednak ukryć że opcja ta będzie dla nas znacznie bardziej korzystna tym bardziej w opcji przelew która jest znacznie niżej oprocentowana od opcji domowej. Całkowita kwota do spłaty powinna zamknąć się w kwocie ok. 9100 zł.

Jeśli okres spłaty w Providencie będzie dla nas zbyt krótki to mamy jeszcze możliwość uzyskania pożyczki w Takto Finanse. W przypadku tej firmy możemy pożyczyć 6000 zł na maksymalnie 24 miesiące. Koszt pożyczki będzie nieco większy niż w Providencie jednak firma zapewnia o ekspresowym załatwieniu formalności związanych z pożyczoną kwotą. Konkretną decyzję o przyznaniu pożyczki powinniśmy otrzymać w ciągu pierwszej godziny od złożenia wniosku a jeśli ta będzie pozytywna przelew pożyczki powinniśmy mieć na koncie w ciągu 2 godzin od złożenia wniosku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *