Pożyczka 5000 zł na 24 miesięcy

Mam 24 lata i stały dochód w wysokości 1400 zł netto miesięcznie. Niestety posiadam negatywny BIK z powodu opóźnień w spłacie kredytu który już jednak spłaciłem. Czy mógłbym otrzymać jakieś oferty pożyczek 5000 zł z okresem spłaty na 2 lata (24 miesiące).

Jeśli mamy negatywny BIK za nie spłacane w terminie raty kredytu to niestety nie mamy już czego szukać w bankach ponieważ żaden z banków nam kolejnego kredytu nie udzieli. W tym przypadku pozostają nam pożyczki pozabankowe i wśród tych firm polecalibyśmy się rozglądać

PROVIDENT

Jeśli wcześniej nie braliśmy pożyczki w Providencie to jako nowy klient raczej powinniśmy uzyskać pożyczkę w kwocie 5000 zł, z tą jednak różnicą że pożyczka udzielana jest na maksymalny okres spłaty 90 tygodni czyli ponad 1,5 roku. Pożyczenie gotówki z Providenta będzie dla nas bardziej kosztowne niż kredyt bankowy jednak jeśli koniecznie zależy nam na pożyczce to pożyczka w Providencie będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Jeśli mamy taką możliwość skorzystajmy z opcji Przelew ponieważ jej koszt jest mniejszy od kosztów pożyczki w opcji domowej.

PROFI CREDIT

Negatywny BIK nie powinien być również problemem w Profi Credit choć zanim zdecydujemy się na pożyczkę w Profi Credit na spokojnie przestudiujmy umowę i zarządajmy czarno na białym harmonogramu spłaty pożyczki. Pożyczkę w wysokości 5000 zł uzyskamy w ramach opcji pożyczka na zaświadczenie do której uzyskania będzie nam potrzebny dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach oraz ostatni opłacony rachunek za media a więc za prąd, wodę czy telefon jeśli sami nie opłacamy jeszcze rachunków za przyłącza. W Profi Credit możemy pożyczkę zaciągnąć na 24 miesiące.

INCREDIT

Również w firmie Incredit mamy możliwość uzyskania pożyczki 5000 zł jednak taka kwota nie jest dostępna dla nowych klientów a osób które przynajmniej raz już wzięły pożyczkę z Incredit i spłaciły ją w terminie. Jako nowy klient mamy możliwość pożyczenia do 1000 zł jednak możemy taką kwotę pożyczyć na krótki okres czasu (np. 1 czy 2 miesiące) a następnie spłacić ją i pożyczyć kolejną już wyższą. Mskymalny okres spłaty pożyczki może wynosić 24 miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *