Pilna pożyczka 4000 zł na 3 miesiące

Dosyć pilnie potrzebuję pożyczki na 4000 zł którą chciałabym szybko spłacić a będę miała taką możliwość ponieważ otrzymam już niedługo zwrot podatku ze Urzędu Skarbowego. Z powodu kilku zadłużeń które miałam wcześniej w zasadzie jedyną opcją są pożyczki pozabankowe. Interesują mnie jednak tylko te najtańsze i na okres nie dłuższy niż 3 miesiące.

W takim przypadku można skorzystać albo z oferty firm udzielających pożyczki pozabankowe z nieco dłuższym okresem spłaty albo z firm oferujących karty kredytowe również dla tych osób z nie najlepszą historią kredytową.

Taką propozycję posiada właśnie Vanquis Bank który już od około roku na terenie naszego kraju oferuje pożyczkobiorcom wydanie karty kredytowej. Udostępniony limit na karcie powinien spełnić nasze oczekiwania ponieważ może on wynosić do 5000 zł. Zadłużenie na karcie będziemy mogli spłacić tak jak będzie nam pasować więc albo rozłożyć spłatę na większą ilość miesięcy albo spłacić całość wypłaconej z karty sumy wraz z odsetkami w ciągu 3 miesięcy.

Drugą opcją która również może nas zainteresować jest pożyczka odnawialna Vanquisa którą podobnie jak zadłużenie na karcie możemy spłacić przez wybrany przez nas okres spłaty. Wygląda to tak że albo spłacamy minimalną miesięczną kwotę określoną przez VB albo wyższe kwoty aż do spłacenia całości posiadanego zadłużenia.

Drugą z firm w której możemy pożyczyć taką gotówkę na dosyć krótki okres jest Takto Finanse. W przypadku tej firmy 3 miesięczny okres spłaty to minimalny okres który możemy wybrać. Po wskazaniu kwoty pożyczki oraz okres spłaty pokaże się nam orientacyjny koszt miesięcznej raty który podczas naszego sprawdzania wyniósł 1917 zł. Łącznie więc do spłaty wraz z pożyczona kwotą będziemy mieli blisko 6000 zł więc nie jest to mała kwota do spłaty.

Pożyczkę w tej wysokości uzyskamy również w firmie Zaimo która udziela pożyczek pozabankowych z okresem spłaty do 12 miesięcy. Możemy jednak wybrać krótszy okres spłaty jeśli jesteśmy w stanie spłacić ją szybciej. Koszt pożyczki będzie zbliżony do propozycji firmy Takto Finanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *