Konto z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów zagranicą

Od kilku miesięcy mam nową pracą w ramach której jestem zobowiązany do częstych wyjazdów zagranicę. Szukam dobrego konta które umożliwiłoby mi bezproblemowo wypłaty z bankomatów zagranicą i najlepiej jak najtańsze – w banku w którym mam obecnie konto muszę płacić 10 zł za każdą wypłatę gotówki z bankomatu zagranicą.

Za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicznych nie musimy płacić wcale, pod warunkiem że założymy konto które posiada takie udogodnienie. W zasadzie możemy podzielić je na dwie części – te konta które oferują wypłatę gotówki zagranicą jak i umożliwiają prowadzenie konta za 0 zł, ale z drugiej strony wymagają od nas miesięcznych wpływów w określonej kwocie na konto jak i te które nie będą stawiały nam żadnych dodatkowych warunków za te udogodnienia.

I jeśli mamy mówić o tych ostatnich to chętnie polecimy dwa konta warte uwagi. Pierwsze z nich to dbnet dostępne w ofercie Deutsche Bank. W przypadku tego konta nie musimy się martwić o żadne opłaty związane z miesięcznym prowadzeniem ponieważ tu po prostu nie ma żadnych tego typu opłat. Ponadto konto umożliwia nam wypłaty z bankomatów zarówno w naszym kraju jak i zagranicą całkowicie za 0 zł. Pewną nowością która zagościła ostatnio w propozycji konta dbnet jest możliwość otrzymania limitu kredytowego do 3700 zł bez przedstawiania dokumentów dokumentujących nasze dochody.

No i drugie konto które można spokojnie polecić to konto osobiste Alior Sync. Podobnie jak w przypadku konta dbnet tak i tu możemy liczyć zarówno na bezpłatne otwarcie konta jak i prowadzenie bez opłat miesięcznych. Dodatkowymi udogodnieniami są wspomniane wypłaty z bankomatów w Polsce jak i zagranicą za 0 zł. To jednak nie wszystkie atuty ponieważ mamy jeszcze do wykorzystania 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w miesiącu które docierają do adresata w kilkanaście sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *