Karta kredytowa z słabą historią kredytową

Nie mogę uzyskać kredytu bankowego ani też karty kredytowej. Szukam nie dużej kwoty 2500-3000 którą mógłbym pozyskać w ciągu kilku najbliższych tygodni najlepiej bez odwiedzania placówek. Na kredyt nie mam większych szans w związku z nie ciekawą historią kredytową więc może gdzieś uda mi się uzyskać kartę kredytową lub chwilówkę. Dodam że całość planuję spłacić dosyć szybko w ciągu maksymalnie 3 miesięcy.

W przypadku chwilówek niestety nie otrzymamy tak wysokiej kwoty w przypadku pierwszej zaciąganej pożyczki. Największy możliwy do uzyskania limit dla nowych klientów to 1400 zł jednak taka kwota nie zaspokoi powyższych zapotrzebowań. Ponadto w przypadku chwilówek okres spłaty wynosi maksymalnie 30 dni, a w przypadku przedłużania terminu spłaty zrobi nam się trochę duża kwota do spłaty.

W przypadku kart kredytowych można spróbować z oferty Vanquis bank których oferta skierowana jest również do osób mających problem z uzyskaniem dodatkowej gotówki w banku z powodu swojej historii kredytowej.

Wszystkie formalności związane z uzyskaniem karty kredytowej Vanquis załatwimy całkowicie przez internet i bez potrzeby wychodzenia z domu począwszy od złożenia wniosku o kartę kredytową po otrzymanie karty za pośrednictwem kuriera. Dla osób które po raz pierwszy korzystają z karty zostaje przyznany limit od 1100 zł do 5000 zł i ta kwota limitu uzależniona jest głównie od aktualnych dochodów osoby starające się o uzyskanie karty.

Jeszcze inną opcją są pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty i tu możemy poszukać takich firm które oferują pożyczenie gotówki na maksymalnie 3 miesiące. Taką ofertę znajdziemy w ofercie firmy Kredito24 raty i tu pożyczymy zarówno 2500 jaki 3000 zł z wybranym okresem spłaty. Podobnie jak w przypadku Vanquis wszystkie potrzebne rzeczy związane z otrzymanie pożyczki będziemy mogli dopiąć bez wychodzenia z domu a sama oferta dostępna jest również dla osób które nie mają za dobrej historii kredytowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *