Gdzie uzyskać kredyt w wieku 18 lat?

Jestem osobą która zaczęła pracę pół roku temu i aktualnie dostałem już umowę na stałe. W pracy mamy możliwość uzyskania pożyczki bezprocentowej z kasy, niestety trzeba mieć odpowiedni wkład więc jeszcze nie będę w stanie jej uzyskać. W jakiej firmie lub banku mógłbym uzyskać pożyczkę 3000 zł mając 18 lat i stałe zatrudnienie?

GETIN BANK

Jednym z nielicznych banków który udziela kredytów już w wieku 18 lat jest Getin Bank. Jeśli więc posiadasz stałe zatrudnienie oraz stałe dochody nie mniejsze niż najniższa krajowa to nic nie będzie stało na przeszkodzie aby uzyskać kredyt w Getin Banku. W takim przypadku warto pamiętać że pożyczenie gotówki z banku zawsze będzie dla nas bardziej opłacalne niż pożyczenie gotówki z banku. Główne wymagania w Getin Banku to ukończone 18 lat, polskie obywatelstwo oraz wspomniane udokumentowane źródło dochodów.

MBANK

W mBanku również bez problemu powinieneś uzyskać kredyt jeśli masz ukończone 18 lat. Jest również szansa w przypadku tej oferty że wszystkie formalności uda się załatwić przez internet i bez wychodzenia z domu pod warunkiem że posiadamy konto bankowe na które spływa nasze wynagrodzenie i jest ono w jednym z banków z którymi współpracuje system mBanku.

PROVIDENT

Oferta dla osób które mają 18 lat i nie mogące niestety potwierdzić swojego stałego zatrudnienia, jednak posiadające co miesięczne dochody lub osoby które uzyskują dochody poniżej najniższej krajowej. W przypadku Providenta jak i innych firm pozabankowych oferta już nie będzie tak przystępna jak w przypadku banków jednak jeśli zależy nam mocno na dodatkowej gotówce to oferta może być przydatna. Kwotę 3000 zł można uzyskać z okresem spłaty 30 lub 45 tygodni i zdecydowanie bardziej polecamy opcję Przelew ponieważ jest bardziej opłacalna a poza tym sami spłacamy raty przelewem w banku czy przez internet bez wizyt pracownika firmy.

OK MONEY

Oferta firmy Ok Money to oferta chwilówki czyli małych pożyczek które musimy spłacić w krótkim czasie a więc w ciągu 15 dni lub 30 dni. Choć 18-latkowie mają możliwość uzyskania takiej pożyczki w OK Money to nie jest to wcale takie proste. Po pierwsze trzeba wcześniej wziąć i spłacić kilka mniejszych pożyczek a po drugie aby uzyskać taką kwotę na tak krótki okres trzeba mieć również odpowiedni dochód miesięczny który nam na to pozwoli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *