Gdzie uzyskać kredyt w wieku 18 lat?

Jestem osobą która zaczęła pracę pół roku temu i aktualnie dostałem już umowę na stałe. W pracy mamy możliwość uzyskania pożyczki bezprocentowej z kasy, niestety trzeba mieć odpowiedni wkład więc jeszcze nie będę w stanie jej uzyskać. W jakiej firmie lub banku mógłbym uzyskać pożyczkę 3000 zł mając 18 lat i stałe zatrudnienie?

GETIN BANK

Jednym z nielicznych banków który udziela kredytów już w wieku 18 lat jest Getin Bank. Jeśli więc posiadasz stałe zatrudnienie oraz stałe dochody nie mniejsze niż najniższa krajowa to nic nie będzie stało na przeszkodzie aby uzyskać kredyt w Getin Banku. W takim przypadku warto pamiętać że pożyczenie gotówki z banku zawsze będzie dla nas bardziej opłacalne niż pożyczenie gotówki z banku. Główne wymagania w Getin Banku to ukończone 18 lat, polskie obywatelstwo oraz wspomniane udokumentowane źródło dochodów.

MBANK

W mBanku również bez problemu powinieneś uzyskać kredyt jeśli masz ukończone 18 lat. Jest również szansa w przypadku tej oferty że wszystkie formalności uda się załatwić przez internet i bez wychodzenia z domu pod warunkiem że posiadamy konto bankowe na które spływa nasze wynagrodzenie i jest ono w jednym z banków z którymi współpracuje system mBanku.

PROVIDENT

Oferta dla osób które mają 18 lat i nie mogące niestety potwierdzić swojego stałego zatrudnienia, jednak posiadające co miesięczne dochody lub osoby które uzyskują dochody poniżej najniższej krajowej. W przypadku Providenta jak i innych firm pozabankowych oferta już nie będzie tak przystępna jak w przypadku banków jednak jeśli zależy nam mocno na dodatkowej gotówce to oferta może być przydatna. Kwotę 3000 zł można uzyskać z okresem spłaty 30 lub 45 tygodni i zdecydowanie bardziej polecamy opcję Przelew ponieważ jest bardziej opłacalna a poza tym sami spłacamy raty przelewem w banku czy przez internet bez wizyt pracownika firmy.

OK MONEY

Oferta firmy Ok Money to oferta chwilówki czyli małych pożyczek które musimy spłacić w krótkim czasie a więc w ciągu 15 dni lub 30 dni. Choć 18-latkowie mają możliwość uzyskania takiej pożyczki w OK Money to nie jest to wcale takie proste. Po pierwsze trzeba wcześniej wziąć i spłacić kilka mniejszych pożyczek a po drugie aby uzyskać taką kwotę na tak krótki okres trzeba mieć również odpowiedni dochód miesięczny który nam na to pozwoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *